Karina Popieluch
Founder

KaiZen HR

Debata: Dlaczego tylko 26% transformacji kończy się sukcesem?
Godz.: 09:15-10:00
Zobacz agendę

O prelegencie

Karina Popieluch – Konsultant, Trener biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC. Absolwentka m.in. MBA HR, Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz ZZL.

Blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją i sprzedażą oraz zasiadała w radzie nadzorczej. Przejście z biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i ekspertyzy w obszarze Lean Management.

Pomysłodawca i kierownik pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Business School oraz Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego HR Business Partner oraz patron merytoryczny cyklu HR na szpilkach. Autor książki HR Businsess Partner – rola, filary, perspektywy oraz wielu publikacji, a także uznany prelegent na konferencjach branżowych.

Na co dzień doradza funduszom inwestycyjnym i zarządom spółek komercyjnych, wspiera transformacje funkcji HR, pracuje nad rozwojem indywidualnym i zespołowym kadry zarządzającej oraz realizuje projekty budujące przewagę organizacji w oparciu o efektywne Zarządzanie Zmianą, Przywództwo i Kapitał Ludzki.

O wystąpieniu

Debata prowadzona będzie w formie otwartej dyskusji wraz z interkacją z publicznoścą. Uczestnicy debaty odpowiedzą m.in. na takie pytania jak:

Jak przeprowadzić skuteczną i trwałą transformację organizacji?
Czy wzrost produktywności i zaangażowanie pracowników idzie w parze?
Jakie cechy powinien posiadać Lider, aby tworzyć efektywne środowisko pracy?
Jedynie 15% pracowników w skali światowej odczuwa satysfakcję w pracy – co to oznacza dla organizacji?
Czy strategiczne podejście do LEAN może wpływać na wskaźnik EESS?

Uczestnicy debaty podzielą się wspólnie z publicznością swoimi doświadczeniami, przedstawią własną perspektywę zagadnienia, wskażą ścieżkę, jaką organizacja powinna podążać, aby realizować skuteczne i trwałe transformacje.