Bartosz Długokęcki

Sherlock Waste

Jak technologia wspiera zaangażowanie pracowników?
Godz.: 14:40 - 15:00
Zobacz agendę

O prelegencie

Bartosz Długokęcki – CEO Sherlock Waste

Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Zarządzania Produkcją na Politechnice Wrocławskiej. Doskonały przykład na to, że tam, gdzie jest pasja i wewnętrzna motywacja, nie ma granicy pomiędzy produkcją a usługami.

W dotychczasowej karierze wspierał klientów w transformacjach procesów. Po latach pracy z ludźmi podjął się nowego wyzwania. Obecnie CEO Sherlock Waste.

Od 2011 roku związany z Leanpassion. Przez ponad 11 lat doskonaląc procesy operacyjne u klientów wypracował wymierny efekt w postaci ponad 25 mln EUR oszczędności.  Współpracował z takimi klientami jak: DB Schenker, Raiffeisen Polbank, BNP Paribas, Orange, Giełda Papierów Wartościowych.

Zanim dołączył do rodziny Leanpassion optymalizował procesy w Banku Zachodnim WBK, a także pracował jako Business Process Management Senior Specialist w Europejskim Funduszu Leasingowym oraz Industrial Engineer w Hi-P International oraz w Whirlpool.

Prywatnie i zawodowo do działania popycha go potrzeba nieustannego doskonalenia samego siebie. Jest entuzjastą rozwoju nowych przedsięwzięć, pomysłów biznesowych oraz start-up’ów.