Bartosz Długokęcki
COO

Sherlock Waste

Sherlock Waste – zmień frustrację w innowację
Godz.: 11:30-11:50
Zobacz agendę

O prelegencie

Bartosz Długokęcki – doskonały przykład na to, że tam, gdzie jest pasja i wewnętrzna motywacja, nie ma granicy pomiędzy produkcją a usługami. Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Zarządzania Produkcją na Politechnice Wrocławskiej.

W dotychczasowej karierze wspierał klientów w transformacjach procesów. Obecnie po latach pracy z ludźmi podjął się nowego wyzwania. Odpowiada za rozwój biznesu technologicznego oraz technologiczne wsparcie prowadzonych u klientów transformacji.

Od 2011 roku związany z Leanpassion. Przez ponad 11 lat doskonaląc procesy operacyjne u klientów wypracował wymierny efekt w postaci ponad 25 mln EUR oszczędności.  Współpracował z takimi klientami jak: DB Schenker, Raiffeisen Polbank, BNP Paribas, Orange, Giełda Papierów Wartościowych.

Zanim dołączył do rodziny Leanpassion optymalizował procesy w Banku Zachodnim WBK, a także pracował jako Business Process Management Senior Specialist w Europejskim Funduszu Leasingowym oraz Industrial Engineer w Hi-P International oraz w Whirlpool.

Prywatnie i zawodowo do działania popycha go potrzeba nieustannego doskonalenia samego siebie. Jest entuzjastą rozwoju nowych przedsięwzięć, pomysłów biznesowych oraz start-up’ów.

O wystąpieniu

Wystąpienie poświęcone będzie budowaniu zaangażowania pracowników w proces innowacji i ciągłego doskonalenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zagadnienia przedstawione na podstawie studium przypadku będą koncentrować się kluczowych elementach pobudzających pracowników do zgłaszania problemów i pomysłów w organizacji.

Kluczowe zagadnienia:

Innowacja vs. Ciągłe doskonalenie
Proces innowacji
Kluczowe elementy do zaangażowania pracowników
Studium przypadku – technologiczne wsparcie kultury innowacji i ciągłego doskonalenia
Strategia LEAN a technologia – czy to idzie w parze?